+38 (061) 212-84-95
+38 (067) 755-66-71
+38 (066) 207-16-86
energomash.zp@gmail.com
Вы еще не добавили товаров в Корзину

Про компанію

ТОВ "ЕНЕРГОМАШ" вже понад 15 років веде успішну діяльність на ринку гідропневмоапаратури верстатної. Серед наших партнерів – найбільші комбінати та заводи України – ПрАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. О.М. Кузьміна», ПрАТ "Маріупольський МК ім. Ілліча", Корпорація Інтерпайп, ПАТ "Кременчуцький Сталеливарний завод", ПрАТ Запоріжвогнетрив, ПАТ Запоріжкокс, АТ Дніпроважмаш та ін.

Ми поставляємо широкий спектр гідравлічного та пневматичного обладнання за найменшими цінами в регіоні та пропонуємо нашу продукцію як зі складу, так і на замовлення. Обладнання, що поставляється, проходить технічний контроль на нашому підприємстві та надається вся документація.
Сьогодні ТОВ "Енергомаш" завоювало повагу та довіру наших постійних клієнтів та займає міцну позицію на ринку. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми постійно розширюємо номенклатуру товарів, йдемо назустріч найвибагливішим побажанням.

У разі аварійної ситуації - постачаємо продукцію в режимі "швидкої допомоги" - постачання проводиться терміново.
Надаємо консультації по телефону.

Наша команда енергійних і грамотних фахівців здатна вирішувати складні завдання щодо забезпечення якості продукції та вимог  наших клієнтів.
Запрошуємо до співпраці всіх потенційних замовників нашого обладнання.